búsquedas

Xenética de Organismos Mariños

Personal

Coordinador/a

Josefina Méndez Felpeto

fina@udc.es

Personal Investigador

Ana Maria Insua Pombo

insuax@udc.es

Juan Fernández Tajes

Juan.Fernandez.Tajes@sergas.es

Alberto Arias Pérez

aarias@udc.es

Jose Baldomero García Gil

Jose Maria Eirín López

jeirin@udc.es

Rodrigo Gonzalez Romero

Fernanda Flórez Barros

María Ruth Freire Alvarez

María Luisa Martinez Martinez

mlmartinez@udc.es

Sandra María Pereira Fernandez

spereiraf@udc.es

Verónica Prego Faraldo

mveronicaprego@gmail.com

Ciro Rivera Casas

ciro.rivera@udc.es

Ana Nantón Varela

ana.nanton@udc.es

Alexia Sexto Iglesias

alexia.sexto@udc.es

Victoria Suarez Ulloa

v.ulloa@udc.es
cierre
Logotipo Servizo Galego de Saude Logotipo de Complexo Hospitalario Universitario A Coruña Logotipo Universidade da Coruña Logotipo Fundación do Complexo Hospitalario Universitario A Coruña Consellería de innovación