búsquedas

Enfermedades Endocrinas, Nutricionales y Metabólicas

Personal

Coordinador/a

Fernando Cordido Carballido

Fernando.Cordido.Carballido@sergas.es

Personal Investigador

Susana Sangiao Alvarellos

susana.sangiao.alvarellos@sergas.es

Miguel Perez Fontán

Miguel.Perez.Fontan@sergas.es

Elena Outeiriño Blanco

Elena.Outeirino.Blanco@sergas.es

Francisco Pita Gutierrez

Francisco.Pita.Gutierrez@sergas.es

Manuel Penín Alvarez

Manuel.Penin.Alvarez@sergas.es

Paula Alvarez Castro

Paula.Alvarez.Castro2@sergas.es

Maria Lara Pena Bello

Maria.Lara.Pena.Bello@sergas.es
cierre
Logotipo Servizo Galego de Saude Logotipo de Complexo Hospitalario Universitario A Coruña Logotipo Universidade da Coruña Logotipo Fundación do Complexo Hospitalario Universitario A Coruña Consellería de innovación